Városi Sportcsarnok és környéke Békéscsaba, Gyulai út
október 20. csütörtök
10:00 Disznóvágás bemutató - Agrárfórum
13:00 Disznóvágás bemutató
14:00 Szakmai konferencia
Csabahús Kft. Tombolasorsolása
15:30 Hintós felvonulás a Csaba Centertől és térzene a város több pontján
16:00 A Zwack József Szakiskola tanárainak és tanulóinak ételkészítési bemutatója
17:00 A Csabai Kolbászklub tombolasorsolása
17:30 A FESZTIVÁL ünnepélyes megnyitója
A Békés Néptánc-együttes műsora
20:00 Demjén Ferenc koncertje
OKTÓBER 21, péntek
10:00 Disznóvágás-bemutató
Szakmai konferencia a hulladékgazdálkodáról
10:00 Országos Ifjúsági Ételkészítő verseny a Zwack József Kereske delmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola szervezésében
Helyszín: Szakképző Iskola, Békéscsaba, Gyulai út 32.
10:00 Országos Rejtvényfejtő Verseny a Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola szervezésében
Helyszín: Szakképző Iskola, Békéscsaba, Gyulai út 32.
11:00 Országos Ifjúsági Terítési Verseny a Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola szervezésében
Helyszín: Városi Sportcsarnok
13:00 Ételkészítési bemutató
14:00 A Csabahús Kft. tombolasorsolása
" Én így csinálom a kolbászt" - kolbászkészítő bemutató
15:00 Méhkeréki Hagyományőrző Együttes bemutatója
16:00 A szakácsverseny és a terítési verseny eredményhirdetése
17:00 A Csabai Kolbászklub tombolasorsolása
18:30 A Song Song és Paczuk Gabi műsora
20:30 Békés Est Party - a Cotton Club Singers műsora
OKTÓBER 22, szombat
10:00 - 12:00 Térzene - Tótkomlósi Fúvószenekar
Kolbászgyúrás a csarnok kűzdőterén és a borvigadalmi sátorban
12:00 Országos Rejtvényfejtő Verseny az
Ifjúsági Házban (Békéscsaba, Derkovits sor 2.)
12:30 - 22:00 Szórakoztató műsor: La Bomba, Grandmother's Jam, Szolnoki Tibor és Zsadon Andrea, Balassi Táncegyüttes, Beraczka és Zsizsi, Apostol Együttes- Közben: 14:00 A Csabahús Kft. tombolasorsolása
16:30 a keresztrejtvényfejtő verseny eredményhirdetése
17:00 a Csabai Kolbászklub tombolasorsolása
18:00 A kolbászkészítő verseny eredményhirdetése
OKTÓBER 23, vasárnap
10:00 Térzene - Csorvási Ifjúsági Fúvószenekar
10:00-16:00 Gyermekjátszó - a Bábika Játszóház kézműves és játék programja, Tücsök Zenekar, Boka Gábor Bábszínháza
11:00 Kaláka együttes
12:30 A szárazkolbászok versenye - döntő a színpadon
13:30 Ételkészítési bemutató
14:00 A Csabahús Kft tombolasorsolása
14:30 Az Országos Szólótánc-fesztivál díjnyertes táncosainak műsora
17:00 A Csabai Kolbászklub tombolasorsolás
18:00 A szárazkolbász és savanyúság verseny eredményhirdetése
19:00 Balázs Klári és Korda György koncertje
A rendezők a műsor- és szereplőváltozás jogát fenntartják!
A vendéglős és boros sátrakban szórakoztató zene
A kiállítás és vásár minden nap 11:00 - 19:00 óráig tekinthető meg.
A következő Csabai Kolbászfesztivál időpontja: 2006. október 19-20-21-22. a Csabai Rendezvényiroda szervezésében.